About Me/Hakkımda

He was born in Of/Trabzon City of Turkiye in 1970. He has been working in a firm as a account manager since 2005. He has been taking photos since 2004. He has won many awards and exhibitions at national and international competitions.

1970 yılında Trabzon ili Of ilçesinde doğdu. 2005 yılından bugüne kadar bir  firmada muhasebe yöneticisi olarak çalışmaktadır.  2004 yılından başlayan süreçte sürekli fotoğraf çekiyor ve fotoğrafa dair etkinliklere katılıyor. Ulusal ve uluslararası pek çok yarışmada ödül ve sergilemesi var.

 

_MG_8963sb

Share

One thought on “About Me/Hakkımda

  1. tarafindan:Merhaba Biz fotoğrafa gf6nfcl vermiş ve yeni başlamış bir e7iftiz. Fotoğraflarınızı fotokritikte gf6rdfck ve oadran sitenizi ziyaret ettik. c7alışmalarınızı kendi yolumuz ie7in mehaz kabul ediyoruz. c7alışmalarımızı -merak eder, yorumlarsanız- emeeel adlı kulanıcı adı altında gf6rebilirsiniz. Sizin gibi bir fcstadın yorumları yolumuza ışık tutacaktır. Ayrıca biz de Trabzonlu bir aile olarak , kendi şehrimizden bf6yle başarılı bir fotoğraf sanate7ısının e7ıkmış olmasından ayrıca gururlandık. Tebriklerimizi sunuyor, başarılarınızın devamını diliyoruz. Selamlarımızla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir